Sprawozdanie z pobytu na intensywnym dwutygodniowym kursie języka angielskiego w Limassol Cypr – Erasmus Plus

Anna Rusek, Katarzyna Pastuszek, Ilona Klotz

Data od 24.06. 05.07.2024r.

Pobyt na kursie języka angielskiego w Limassol na Cyprze był niezapomnianym doświadczeniem. Połączenie nauki z wypoczynkiem okazało się strzałem w dziesiątkę. Szkoła językowa, położona w dogodnym miejscu, zapewniała doskonałe warunki do nauki. Zajęcia prowadzone były w sposób dynamiczny i angażujący, dzięki czemu szybko nabywałyśmy nowych słówek i zwrotów. Atmosfera w grupie była bardzo przyjazna, wykładowcy profesjonalni i zaangażowani , co dodatkowo ułatwiało przyswajanie wiedzy.

Organizowane przez szkołę wycieczki były nie tylko świetną okazją do zwiedzania pięknych miejsc Cypru, ale także do praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy językowej. Odwiedzałyśmy zabytki, spróbowałyśmy lokalnych specjałów i poznałyśmy wielu ciekawych ludzi z różnych krajów.

Dzięki intensywnej nauce i codziennej praktyce językowej, nasze umiejętności językowe znacznie się poprawiły, co zamierzamy wykorzystać w pracy z uczniami. Czujemy się pewniej w rozmowach, a nasz słownik poszerzył się o wiele nowych wyrażeń.

Kurs języka angielskiego na Cyprze był dla nas niezwykle wartościowym doświadczeniem. Polecamy go wszystkim, którzy chcą podszkolić swój angielski w przyjemny sposób i jednocześnie zwiedzić różnorodne i atrakcyjne miejsca.